0,43 €/min. Bilietų rezervacija - 0 €
.
Taisyklės

BENDROSIOS AKCIJOS SĄLYGOS

1. Tiketos lipdukų akcijoje (toliau - Akcija) dalyvaujantiems asmenims, įvykdžiusiems šiose Akcijos taisyklėse numatytas sąlygas, Tiketa dovanoja lipduką ir suteikia galimybę įsigyti bilietus į Tiketos nurodytus renginius su nuolaida.

2. Akcijoje dalyvaujantis asmuo pareiškia, kad yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su UAB „Tiketa“ (juridinio asmens kodas 300037717, buveinės adresas Ozo g. 14, LT-08200 Vilnius, toliau vadinama Tiketa)  tinklapyje www.tiketa.lt skelbiamomis paslaugų teikimo taisyklėmis bei privatumo politika.

3. Akcijoje gali dalyvauti tik vyresnis nei 16 metų, tinkamai užpildęs Tiketos prašomus duomenis, bei gavęs Tiketos patvirtinimą, asmuo. 
 

AKCIJOS TAISYKLĖS

1. Norintis dalyvauti Akcijoje asmuo užpildo Tiketos tinklapyje www.tiketa.lt pateiktą Akcijos anketą, nurodydamas visus reikiamus duomenis.

2. Pildydamas anketą, akcijoje dalyvaujantis asmuo pasirenka, į kokį renginį jis norėtų gauti nuolaidą ir kokiu būdu jis norėtų gauti Akcijos lipduką – gauti lipduką paštu arba atsiimti lipduką Tiketos ofise (Ukmergės g. 283B, Vilnius).

3. Gautą lipduką akcijos dalyvis turi užsiklijuoti ant savo automobilio, nufotografuoti automobilį taip, kad lipdukas matytųsi, ir siųsti nuotrauką el. paštu, adresu lipdukai@tiketa.lt, ne vėliau nei per 7 d. po lipduko gavimo. Lipduką būtina laikyti užklijuotą ne mažiau kaip mėnesį iki renginio, kuris nurodytas ant lipduko, ir nuklijuoti tik renginiui pasibaigus!

4. Akcijos dalyvis lipduką turi užsiklijuoti gerai matomoje ir tvarkingoje automobilio vietoje (automobilio dažai neturi būti apsilupę ar korpusas kitaip pažeistas, priešingu atveju, klijuojant lipduką, gali nusilupti automobilio dažai ar pan.). Nulupus lipduką, ant automobilio gali likti klijų žymės, kurios lengvai nusivalo naudojant stiklų valiklį. Už žalą, padarytą užklijuojant ar nuklijuojant lipduką, Tiketa neatsako.

5. Tiketai gavus automobilio su užklijuotu lipduku nuotrauką, Tiketa elektroniniu paštu išsiųs dalyviui nuolaidos kodą, su kuriuo dalyvis galės įsigyti vieną bilietą į numatytą renginį su tam renginiui priskirta nuolaida.

6. Ant vieno automobilio galima klijuoti vieną renginio, dalyvaujančio akcijoje, lipduką. Keli lipdukai ant automobilio gali būti tik tuo atveju, kuomet klijuojami skirtingų renginių lipdukai.

7. Paaiškėjus, kad Akcijoje dalyvaujantis asmuo nesilaiko šių Akcijos taisyklių, Tiketa turi teisę nuolaidos nesuteikti arba panaikinti jau suteiktą nuolaidą.

8. Tiketa pasilieka teisę nutraukti Akciją ir/arba keisti Akcijos taisykles bet kuriuo metu.